Přihlásit se Registrace
17 apríla 2018

Bezpečnosť je v spoločnosti Boels Rental na najvyššom mieste!

Spoločnosť Boels Rental odteraz k prenajatým vysokozdvižným pracovným plošinám štandardne dodáva bezpečnostný postroj. K prenajatému zariadeniu si preto bezpečnostný postroj už nemusíte objednávať zvlášť. Spoločnosť Boels Rental tak preberá svoju zodpovednosť za bezpečnosť ako Partner in Safety. Táto špeciálna služba sa poskytuje vo všetkých krajinách, kde prenajímame vysokozdvižné pracovné plošiny.

Bezpečnosť na prvom mieste

Uplatňujeme politiku ‚bezpečnosť na prvom mieste‘ a chceme, aby ste so všetkými strojmi, ktoré vám prenajmeme, mohli pracovať na 100 % bezpečne. Práca na vysokozdvižnej pracovnej plošine je absolútne bezpečná za predpokladu, že sa prijali správne opatrenia a vodič dodržiava bezpečnostné predpisy. Pri niektorých vysokozdvižných pracovných plošinách, ako sú napríklad nožnicové pracovné plošiny, sa odporúča nosiť bezpečnostný postroj. Pri iných typoch vysokozdvižných plošín, ako sú napríklad teleskopické pracovné plošiny, je to dokonca povinné. Napriek tomu nie je na trhu s prenájmom stavebnej techniky samozrejmosťou dodávať spolu s prenajatou vysokozdvižnou pracovnou plošinou štandardne aj bezpečnostný postroj. My teraz robíme tento krok.

Partner in Safety

Ako váš partner v oblasti bezpečnosti neustále hľadáme nové spôsoby, ako vás čo najväčšmi odbremeniť od starostí spojených s bezpečnosťou. V rámci nášho špeciálneho vzdelávacieho kurzu „Boels Training“ môžete absolvovať aj praktické školenia IPAF pre obsluhovateľov vysokozdvižných pracovných plošín, kde za jeden deň získate medzinárodne uznávaný certifikát. Dodávanie bezpečnostných postrojov ako štandardného príslušenstva je rozšírením tejto komplexnej služby zameranej na bezpečnosť práce.

Slobodná voľba

Bezpečnostný postroj sa dodáva v špeciálnom zapečatenom vrecku. Ak zákazník vrecko neotvorí, nebude sa mu bezpečnostný postroj účtovať. Zákazník má teda vždy na výber, či postroj použije alebo nepoužije.

Zůstaňte v obraze! Zaregistrujte se k odběru novinek